На головну Мапа сайту E-mail
Limited Liability Company "GAMMA" Русский язык Українська мова English language
GAMMA
ЕКСПОРТ
продуктів харчування
з України
Швидко, якісно, зборні вантажі по гуртовим цінам!
про компанію продукція партнерам заказчикам фотогалерея контакти
Поиск

Збірні вантажі на експорт. Україна.

Про компанію

Компанія «Гамма» - значний оптовий постачальник продуктів харчування.

ТОВ НПП «Гамма» засноване в 1990 році. Вже багато років підприємство працює на продовольчому ринку України і є регіональним лідером у сфері насичення його продуктами харчування. Компанія реалізує товари провідних українських брендів, таких як: «Рошен», «Торчин», «Руна», «Неміров», «Оболонь», відомих високою якістю своєї продукції.

Професіоналізм та надійність компанії «Гамма» підтверджують численні дипломи та нагороди, одержані в процесі взаємного ділового співробітництва.

Диплом компании Інтеррибфлот-Україна   Грамота. ТОВ Агротехнологія.   Сертифікат. Олейна   Диплом. Оболонь

З 1999 року компанія системно зайнялася просуванням продуктів харчування в країни близького та далекого зарубіжжя. На даний час географія зовнішньоекономічної діяльності підприємства охоплює країни СНД, ЄС, США і Ізраїль.

Українська продукція, завдяки низькому вмісту харчових домішок, високим смаковим властивостям і натуральній основі, давно завоювала симпатії як вихідців з колишнього СРСР, так і зарубіжних споживачів. «Гамма» зацікавлена в подальшому просуванні українського продукту на світовий ринок і пропонує свої послуги в якості фірми-експортера.

Оскільки номенклатурний ряд компанії «Гамма» включає весь спектр товарів, присутніх на українському продовольчому ринку, підприємство здатне оперативно реагувати на будь-які запити клієнта. Для доставки товарів використовуються всі види транспорту: авіа-, залізничний, морський та автомобільний. Налагоджена система маркетингу та логістики дозволяє найбільш оптимально підібрати і транспортувати товар замовнику.

Матеріально-технічна база компанії відповідає всім європейським стандартам і свідчить про великі потенційні можливості.

Промислові площі налічують близько 20 тис. м2, усі склади технологічно обладнані, оснащені комп'ютерними системами та холодильними установками, за допомогою яких оптимізується процес зберігання продуктів. Компанія також має у своєму розпорядженні власний автомобільний парк (понад 60 одиниць автотранспорту).

Істотні переваги компанії перед конкурентами - широкий асортимент запропонованих товарів, їх висока якість і, перш за все, налагоджена система маркетингу та логістики.

Будучи потужним дистриб'ютором продуктів харчування на внутрішньому ринку України, компанія «Гамма» значні ресурси зосередила також на розвитку мережі власних супермаркетів. Сьогодні в мережі працюють шість супермаркетів «Корона» і один гіпермаркет «Грош».

Розгалужена структура компанії «Гамма» включає 4 філіали (у містах Вінниця, Хмельницький, Жмеринка, Хмільник), 4 дочірні підприємства та фондову компанію «Рубін», що успішно працює на ринку цінних паперів.

На підприємстві задіяно понад 2 тис. чоловік. Персонал компанії постійно підвищує свою професійну кваліфікацію: бере участь у науково-практичних семінарах, виїжджає за кордон з метою обміну досвідом, активно співпрацює з іноземними колегами.

Орієнтуючись на зовнішній ринок, «Гамма» завжди відкрита для нових зв'язків і зацікавлена у встановленні ділових контактів з іноземними партнерами.

Ми готові запропонувати весь перелік послуг з експорту товарів.

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці.

Новини

авторизація