На головну Мапа сайту E-mail
Limited Liability Company "GAMMA" Русский язык Українська мова English language
GAMMA
ЕКСПОРТ
продуктів харчування
з України
Швидко, якісно, зборні вантажі по гуртовим цінам!
про компанію продукція партнерам заказчикам фотогалерея контакти
Поиск

Продукти харчування. Експорт. Україна, Вінниця.

Каталог продукції

Впродовж останніх років конкурентоспроможність українських товарів значно зросла. У харчовій галузі України сформувалися своєрідні індустріальні гіганти, здатні гідно конкурувати з багатьма світовими брендами. Вирішальну роль в цьому процесі відіграли іноземні інвестиції, що дозволили технічно удосконалити вітчизняне виробництво та налагодити випуск високоякісної української продукції. Її характерними рисами є: прекрасні смакові властивості, екологічність, натуральна основа вироблених товарів, низький вміст концентратів та шкідливих для людського організму харчових домішок.

У боротьбі за споживача, вітчизняні товаровиробники постійно збільшують обсяги виробництва, проводять заходи з його модернізації, удосконалюють технологічні процеси, дизайн продукції, естетичне оформлення упаковки. Продукція українських підприємств витримана відповідно до вимог міжнародних стандартів якості. Більшість вітчизняних підприємств атестовані в системах ISO 9001, HASP і УКРСЕПРО та повністю готові до просування в СОТ.

Компанія «Гамма» співпрацює з усіма великими торговими марками України, продукція яких добре зарекомендувала себе на продуктовому ринку. Широкий асортимент запропонованих нами товарів здатний задовольнити смак найвимогливіших покупців.

Огляд продукції:

Кондитерські вироби Плодоовочева консервація Соус Рослинні масла (олії) Бакалея Макаронні вироби Спеції та харчові добавки Чай, кава, кавові напої Безалкогольні напої Горіхи, Соняшникове насіння Соки

авторизація